Ajuntament de Blanes

Passeig de Dintre, 29
Blanes (Girona)
972358473
Annabel Catalán acatalan@blanes.cat
Yolanda Fontanillas Hoyo yfontanillas@blanes.cat

Ajuntament de Mollerussa

Plaça de l'Ajuntament, 2
Mollerussa (Lleida)
973600713

Ajuntament de Tarragona

Plaça de la Font, 1
Tarragona
977 29 61 00
Lluïsa Fuentes lfuentes@tarragona.cat
Núria Gurrera ngurrera@tarragona.cat
Av Josep Tarradellas, 17
Viladecans
+34 936 594 160
De dilluns a divendres de 10h a 14h.
Xavier Campón xcamponb@viqual.cat
Samanta Castilla scastillam@viqual.cat
Albert Martí Panadès amartip@viqual.cat
Plaça Major, 40
Banyoles
+34 972 57 00 50
Rambla Just Oliveras, 56
L'Hospitalet de Llobregat
+34 93 403 29 30
De 9 a 15 h
Ariadna Cruz acruz@l-h.cat
+34 972 50 19 11
De dilluns a divendres de 10 a 14 h.
Aina Baig Caamaño abaig@figueres.org
Passeig de la Devesa, 35
Girona
+34 972 20 76 34
dimarts i dijous d'11 a 13 h
Passatge del Tívoli, 3-7
El Vendrell
+34 977665684
De dilluns a divendres de 10h a 14h
Àngels Rodon arodon@elvendrell.net
+34 938140000
De 10 a 14h
Mercè Soler msoler@vilanova.cat
Carrer Major, 59
Cervera
973 53 00 25
De 09.00 a 13.00 hores
Mònica Valls Huguet cultura@cerverapaeria.cat
+34 93 733 81 40 Ext 2460
dil-dj:de 9.30h a 18.00h i dv. de 9.30h a 15.30h
+34 973 700 639
De dilluns a divendres de 17.30h a 20.30h
Meritxell Llorca mllorca@paeria.cat
+34 977665684
De dilluns a divendres de 10h a 14h
Àngels Rodon arodon@elvendrell.net
C/Riu Ter, 29
Torroella de Montgrí
+34 972 75 50 03
Matins de 8 a 15 h
Sicília, 286. Baixos, Barcelona
Barcelona
93 208 04 14 / ext.1350
9:00-14:00 dilluns a divendres