Ctra. de Montjuïc, 66
Barcelona
93 316 1033
Dll - dv 9-14h
Axel González agonzalezsant@bcn.cat
Reserves Castell de Montjuïc reservescastellmontjuic@bcn.cat
+34 972419018
Matins
Josep Sànchez jsanchez@ajgirona.cat
Rafel Sànchez rsanchez@ajgirona.cat
Plaça Francesc Layret
Valls
+34 977636003
8 - 15 h de dilluns a divendres
Vanessa Gatell vgatell@valls.cat
Carrer d'Isaac Newton, 26
Barcelona
+34 93 253 74 43
de 8h a 17h
Margarita Galceran Solanes mgalceran@fundaciolacaixa.org
Back Office Cosmocaixa backofficecosmo@magmacultura.net
Reserves Cosmocaixa rcosmocaixa@magmacultura.net
+34 93 256 68 51
De dilluns a divendres de 9.30 a 19 h.
reserveselbornccm@eicub.net born ccm reserveselbornccm@eicub.net
Pl de les Nacions sense Estat
Tàrrega
Plaça Poeta Marquina, 10, baixos
Girona
Passeig Olímpic, 15-17
Barcelona
934262089
09h -18 h
Teresa Sala tsala@bsmsa.cat
Mario Ferrer mferrerm@bsmsa.cat
Parc de Montjuïc, s/n
Barcelona
+34 934 439 067
de dilluns a divendres de 10 a 14 h
Mercè Jarque educacio@fmirobcn.org
Reserves Fundació Miró reserves@fmirobcn.org
Passeig Balmes 2
Cervera
973 53 00 25
De 09.00 a 13.00 hores
932 566 002​
Servei d'Informació i Reserves activmuseuciencies@bcn.cat
+34 938753402
De dimarts a divendres 10h a 13h
Cristina Gonzàlez Alsina cristinagonzalez@mees.cat
Lepant 150
Barcelona
+34 932479300
de 8.30h a 14.30h
Xavier Burgos reserves@auditori.cat
Taquilles Auditori taquilles@auditori.cat
c/ Sant Isidre, 140
Sabadell
+34 93 745 31 50
de 10 a 13 h.
Núria Juan Muns i Marta Bisbal taquilla@ajsabadell.cat