Palau Nacional, Parc de Montjuïc
Barcelona
+34 936220360 Ext 1183
De dilluns a divendres de 10 a 15h
Heribert Masana i Soler heribert.masana@museunacional.cat
Carrer Montcada 15-23
Barcelona
+34 93 2562997
De dilluns a divendres, de 12:30 a 14:30
Carrer Palau de la Música, 4-6
Barcelona
93 295 72 21
Matins
Sònia Carbó Baiges scarbo@palaumusica.cat
Passeig Olímpic, 5-7
Barcelona
934262089
09h -18 h
Teresa Sala tsala@bsmsa.cat
Mario Ferrer mferrerm@bsmsa.cat
973 53 00 25
De 09.00 a 13.00 hores
Robert Quirantes cultura@cerverapaeria.cat
Carrer del Carmel, 23
Barcelona

Primavera Sound

Carrer d'Àlaba, 140 2-4
Barcelona
933 01 00 90
De dilluns a divendres de 9 a 18
Maria de la Fuente maria@primaverasound.com
c/ Nou de la Rambla, 175
Barcelona
+34 93 256 21 22
de 9h a 14h
Teresa Macià tmacia@bcn.cat
Informació reserves (Daniel, Dagny i Jaume) MUHBA reservesmuhba@bcn.cat
C/ del Roser, 19
Olot
+34 972 27 91 38
de dimarts a divendres de 10 a 14h.
Plaça Reial, 17
Barcelona
+34 933191789 Ext 25
De 13 a 19h
Passeig Canalejas, 3
Girona
+34 972207754
Maria Àngels Buisac taquilla@laplaneta.net

Sala Montjuïc - Cinema a la fresca

C/Camps i Fabrés 3-11, 2on-8ª
Barcelona
933 02 35 53
De dilluns a divendres de 10h a 14h
Mireia Manén Calvet mireia@modiband.com
c/ Sant Domènec, 2
Seu d'Urgell
973 35 00 10
Albert Galindo agalindo@aj-laseu.cat
Passeig Olímpic, 5-7
Barcelona
Neopàtria 54
Barcelona
c/ Gaudí, 15
Terrassa
+34 937 33 81 40
dil-dj:de 9.30h a 18.00h i dv. de 9.30h a 15.30h
Carrer Sant Jordi, 9
El Vendrell
Plaça del Carme, 14
Tàrrega
+34 973 31 16 08
De 10 a 15 hores
Teresa Garcia tgarciab@tarrega.cat
Anna Bonastre abonastre@tarrega.cat