Pati del Teatre, 2
Salt
+34 972 40 20 04
matins de 10h a 14h
Helena Tor helena@bito.pro
Eva Reina eva@bito.pro
Laura Fernàndez lauraf@bito.pro
Plaça Josep Pla
Figueres
+34 972 50 19 11
De dilluns a divendres de 10 a 14 h.
Aina Baig Caamaño abaig@figueres.org
c/ Roger de Llúria, 7
Juneda
973 15 00 14
10h a 14h de dilluns a divendres
Ramon Giné cultura@juneda.cat
Plaça Prim, 4
Reus
+34 977 010 651/977 010 651
de 9h a 14h
Cristina De Anciola canciola@tfortuny.cat
Cristina de Anciola cristina.anciola@caer.cat
C/ Joaquín Costa, 68
Barcelona
+34 93 309 75 38
De dilluns a dijous de 9 a 18h i divendres de 9 a 14h excepte festius
Verónica Gómez vgomez@focus.cat
Pg. Santa Madrona, 36
Barcelona
c. Joventut, 4-10
L'Hospitalet de Llobregat
+34 934036795
De 9 a 15 h
Xesco Forn i Béjar fforn@l-h.cat
+34 93 745 31 50
de 10 a 13 h.
Núria Juan Muns i Marta Bisbal taquilla@ajsabadell.cat
c/ de Cal Bolet, 3
Vilafranca del Penedès

Teatre Municipal de Lloret

Plaça Germinal Ros, 1 (Parc de Can Saragossa)
Girona
972 361 835
de dilluns a divendres de 10 a 14h.
Amaranta Gibert agibert@lloret.cat
973 44 52 00
Pep Angerri i Auberni cultura@balaguer.cat
+34 973 279 356
10h a 14h
Margarida Troguet i Carmen Ecequiel teatre@paeria.cat
Carrer de Sant Pau, 9
Igualada
+34 938 03 19 50
9 h a 14 h
Francesc Rosell Farré rossellf@aj-igualada.net
Plaça de l'Estació 4
Castelldefels
+34 972 27 91 38
de dimarts a divendres de 10 a 14h.