Plaça del Carme, 14
Tàrrega
+34 973 31 16 08
De 10 a 15 hores
Teresa Garcia tgarciab@tarrega.cat
Anna Bonastre abonastre@tarrega.cat
972 82 01 67
De 10h A 12h de dilluns a divendres.
Plaça del Teatre, 1
Reus
+34 977 010 658
De 9h a 13h
Andrés Segovia, 45
Badalona
+34 93 384 40 22
dill- div de 9.30-14h i 15-17h
Joan Oliveras Pi joliveras@badalona.cat
Carrer Vall Fred, 20
Solsona
973 48 00 50 ext. 0107
Miriam Montraveta cultura@ajsolsona.cat
Av. del Paral·lel, 91
Barcelona
+34 93 309 75 38
9h - 18h
Verónica Gómez vgomez@focus.cat
Carrer Ample, 26, 17300 Blanes, Girona
Blanes
972358473
Annabel Catalán acatalan@blanes.cat
Yolanda Fontanillas Hoyo yfontanillas@blanes.cat
+34 973 279 356
10h a 14h
Margarida Troguet i Carmen Ecequiel teatre@paeria.cat
93 777 15 87 | 693 725 264
De dilluns a divendres de 9:30h a 13:30h Els dimarts i dijous de 17h a 19h
Anna Rosa Teruel espectacle@lapassio.net

Teatre de La Passió d'Esparreguera

Av. Francesc Marimon, 83
Esparreguera (Barcelona)
93 777 15 87 | 693 725 264
De dilluns a divendres de 9:30h a 13:30h Els dimarts i dijous de 17h a 19h ...
Anna Rosa Teruel espectacle@lapassio.net
Plaça de Germinal Ros, 1 - 17310 Lloret de Mar
Lloret de Mar
972 361 835
de dilluns a divendres de 10 a 14h.
Amaranta Gibert agibert@lloret.cat
Pati del Teatre, 2
Salt
+34 972 40 20 04
matins de 10h a 14h
Eva Reina eva@bito.pro
Laura Fernàndez lauraf@bito.pro
Plaça Josep Pla
Figueres
+34 972 50 19 11
De dilluns a divendres de 10 a 14 h.
Aina Baig Caamaño abaig@figueres.org
c/ Roger de Llúria, 7
Juneda
973 15 00 14
10h a 14h de dilluns a divendres
Ramon Giné cultura@juneda.cat
Plaça Prim, 4
Reus
+34 977 010 651/977 010 651
de 9h a 14h
Cristina De Anciola canciola@tfortuny.cat
Cristina de Anciola cristina.anciola@caer.cat
C/ Joaquín Costa, 68
Barcelona
+34 93 309 75 38
9h - 18h
Verónica Gómez vgomez@focus.cat
C. Joventut, 4-10
L'Hospitalet de Llobregat
+34 934036795
De 9 a 15 h
Xesco Forn i Béjar fforn@l-h.cat
Carrer de Ferrer i Busquets, 90-92
Mollerussa
603 706 573
Robert Canela rcanela@ojc.cat