Ajuntament de Blanes

Passeig de Dintre, 29
Blanes (Girona)
Annabel Catalán acatalan@blanes.cat
Yolanda Fontanillas Hoyo yfontanillas@blanes.cat

Ajuntament de Tarragona

Plaça de la Font, 1
Tarragona
Lluïsa Fuentes lfuentes@tarragona.cat
Núria Gurrera ngurrera@tarragona.cat
Av Josep Tarradellas, 17
Viladecans
+34 936 594 160
De dilluns a divendres de 10h a 14h.
Giulia Poltronieri gpoltronieric@viqual.cat
Xavier Campón xcamponb@viqual.cat
Rambla Just Oliveres, 56
L'Hospitalet de Llobregat
+34 93 403 29 30
De 9 a 15 h
Ariadna Cruz acruz@l-h.cat
+34 972 50 19 11
De dilluns a divendres de 10 a 14 h.
Aina Baig Caamaño abaig@figueres.org
Passeig de la Devesa, 35
Girona
+34 972 20 76 34
de dilluns a divendres de 9 a 14 hores
+34 977665684
De dilluns a divendres de 10h a 14h
Àngels Rodon arodon@elvendrell.net
Carrer Major, 59
Cervera
973 53 00 25
De 09.00 a 13.00 hores
+34 93 733 81 40 Ext 2460
dil-dj:de 9.30h a 18.00h i dv. de 9.30h a 15.30h
+34 973 700 639
De dilluns a divendres de 17.30h a 20.30h
Meritxell Llorca mllorca@paeria.cat
+34 977665684
De dilluns a divendres de 10h a 14h
Àngels Rodon arodon@elvendrell.net
C/Riu Ter, 29
Torroella de Montgrí
+34 972 75 81 12
Matins de 8 a 15 h
Sicília, 286. Baixos, Barcelona
Barcelona
93 208 04 14 / ext.1350
9:00-14:00 dilluns a divendres
Av. Francesc Ferrer i Guàrdia, 6-8
Barcelona
Avda. Blondel, 3.
Lleida